O firmie

Nasze doświadczenie

Nasz Konsultant ds. AC/DC (Asesor):

  • ma więcej niż 18 lat doświadczenia zawodowego
  • przepracował co najmniej kilkaset dni na sesjach grupowych i indywidualnych
  • napisał ponad 1000 raportów i przeprowadził ponad 1000 sesji feedbackowych

Nasz coach:

  • Ukończył prestiżowe szkoły coachingu
  • Ma więcej niż 800 godzin przeprowadzonych indywidualnych sesji
  • Od conajmniej 10ciu lat jest praktykiem coachingu

Nasz zespół

TMS Consulting skupia grupę konsultantów, doradców, trenerów i coachów, których pasją jest praca z ludźmi. W odpowiedzi na wymagania danego projektu tworzymy zespoły zadaniowe, zapraszając do realizacji osoby o najlepszych kwalifikacjach. Zapewnia to profesjonalną jakość usług oraz dopasowanie proponowanych rozwiązań do specyficznych oczekiwań każdego klienta. Nasi konsultanci i coachowie mają różnorodne doświadczenia zawodowe, różne drogi własnego rozwoju i inne pomysły na życie. Łączy ich jednak dojrzałość, kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz umiejętność realizowania biznesowych celów w oparciu o humanistyczne podejście do innych.

Katarzyna Kuciel

Ekspert w obszarze diagnozy i rozwoju kompetencji managerów, ekspertów i zespołów.

Właściciel i konsultant zarządzający TMS Consulting. Od 1994 r. aktywnie wspiera polskie i międzynarodowe organizacje w zarządzaniu zasobami ludzkimi, początkowo jako executive head hunter, później jako specjalista kompleksowej oceny kompetencji menedżerskich i złożonych procesów rozwojowych dla średniej i wyższej kadry menedżerskiej.

Katarzyna posiada doświadczenie w projektowaniu, kierowaniu i realizowaniu kompleksowych projektów z zakresu diagnozy i rozwoju kompetencji managerskich. Od kilku lat realizuje projekty oceny i rozwoju umiejętności przywódczych managerów w organizacjach. Wspiera międzynarodowe korporacje w procesach audytów managerskich, identyfikacji Talentów, wyborów Sukcesorów oraz wytyczaniu Ścieżek Kariery dla ich kluczowych pracowników.

Jako Leadership Coach, zrealizowała ponad 800 godzin coachingu, pracując z ponad 80 indywidualnymi klientami. Posiada dwa międzynarodowe certyfikaty coacha - ACC ICF i ICC. Ma również certyfikat Team Diagnostics Assessment. Specjalizuje się w obszarze budowania efektywnych zespołów, rozwijania i wzmacniania umiejętności zarządzania i motywowania pracowników.

Absolwentka Executive MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania, z wykształcenia psycholog.